...
ende

Naše služby

Logistické služby

Logistické služby
Jste zaneprázděni vývojem, výrobou a prodejem Vašeho zboží a nemáte čas věnovat se logistice a distribuci? Začněte spolupracovat s námi a distribuce Vašeho zboží bude v těch správ

Spedice

Spedice
Jelikož je naším prioritním cílem uspokojit zákazníky, být lepší, kvalitnější a rychlejší než konkurence, rozšířili jsme portfolio našich služeb. Neustále zvyšující se poptávka nás přimněla rozšířit naše portfolio také o spedici.

Prodej pneumatik a dílů

Prodej pneumatik a dílů
Poptáváte nové prenumatiky či náhradní díly? Obraťte se na nás. Nabízíme peumatiky různých rozměrů, zimní nebo letní, od motorek až po kamióny.

Financování a pojištění

Financování a pojištění
Oblasti pojištění a financování jsou všem dobře známé, ale opravdu se v nich dokážete orientovat? Ať už podnikáte nebo jste zaměstnáni v jakékoliv oblasti či oboru, vždy je s tím spjato jisté riziko, vůči němu je třeba se bránit, respektive eliminovat jeho dopady.

Autoservis a Pneuservis

Autoservis a Pneuservis
Naší společnosti prošlo mnoho spokojených zákazníků, a protože svou práci děláme profesionálně a kvalitně, tak se k nám rádi vracejí a novým klientům dávají doporučení.

Odtahová služba

Odtahová služba
24 hodin denně je Vám k dispozici naše technika k odtažení havarovaného nebo nepojízdného vozidla (osobního či nákladního).